מתנפח טירה

תפנק את ילדיך הקטנים באיכות משחק מסוימת עם הטירה המקפיצה הזו, הטירות הקופצניות והטירה המקפיצה. תנו לקטנטנים שלכם לחוות יום נסיכה ונסיכה בטירה המקפיצה.

אם יש לך אירועי חברה

חתונות, סיום לימוד או מסיבות חוצות ביומן שלך, שקול לשאוב את הכיף עם בית קופצני מתנפח . מתנפחים קופצניים של טיקים מקבלים אזור קפיצה במידות מושלמות, רשת ביטחון, מגלשות רחבות וכיף חוצות אינסופי. כשמדובר במניות וחבילות קרקע, אתה יכול להתקין הכל כדי שיהיה בטוח לילדים שלך.
על מנת לראות פרטים נוספים בנושא של מתנפח טירה ומתנפח להשכרה יש לבקר ב- idans.co.il

הם מנפחים טירה קופצנית ענקית ומחברים צינור כך שהילדים יוכלו לשחרר קיטור בשמש. דלתות הקשתות של הטירות מצוידות בממטרות, כך שתוכלו ליהנות ממים ברגע שנכנסים לבניין.

הם מתאימים לכל אירוע בו מעורבים ילדים רבים ויהיה להם מאוד כיף לשחק ולקפוץ עליהם

כל טירה מצוידת במכשולים, שק חבטות וקיר טיפוס קטן כדי להעניק לילדים קטנים וגדולים זמן מהנה. מנעול המתנפח מגיע בצבעים ורודים וכחולים ובעל אותן תכונות.

טירות מתנפחות באיכות מסחרית מעניקות לך בטיחות

מכיוון שיש להן מבנה מוצק ובטוח המספק מעין הרמה לילדים כשהם יכולים לקפוץ ולשחק. ההזמנה שלך כוללת משאבת אוויר שמפוצצת אותם כמו שני כדורי חוף להנאה עוד יותר, ושלושה תיקונים בחינם במקרה של צורך בתיקונים. 

הילדים אוהבים כמה דברים כמו טירת קופצים

ומבצר Rainbow Deluxe / Bounce House / Slide Combo הוא השילוב המושלם לבידור מזג אוויר טוב. הוא משלב את הכיף של טירות ההקפצה הייחודיות שלנו בצורת יהלום עם המגלשות המתנפחות הפופולריות שלנו. אתה יכול לקבל טירה מקפיצה, ושלל מתנפחים לילדים

הבית הקפיצי הטוב ביותר בסך הכל,  יש משטח קפיצה נדיב ויכולת שישה ילדים, כולל מפוח ובנייה מתנפחת.

לטירות מקפצות בדרך כלל יש קירות הגנה משלושה צדדים

חזית פתוחה . ילדים אינם רשאים להשתמש במתנפחים בתנאי מזג אוויר קשים כגון רוח חזקה או תנאי רטוב, שכן הסירות המתנפחות יכולות להתהפך על משטחים חלקלקים ולגרום לפציעה. כמו רפסודות בריכה וטירות קפיצות מתנפחות אחרות, טירות קופצניות רבות מצוידות בערכות תיקון לתיקון חורים.

 

טירת קופצנים (נקראת גם טרמפולינה מתנפחת

טירה קופצנית, טירה קופצנית, טירת קופצנים, טירת קופצנים, טירת קפיצה או ירח) היא מבנה מתנפח זמני, בניין או חפץ דומה שניתן לשכור עבורו אירועים בבתי ספר, כנסיות, פסטיבלים, כפרים ופסטיבלים או בשימוש ילדים למטרות פנאי. בשל מגיפת COVID 19 בקיץ 2020, טירות קפיצות מתנפחות, מגלשות, בריכות וצעצועים חיצוניים גדולים אחרים לקמעונאות ולשימוש ביתי יהפכו פופולריים יותר ויותר, ויציעו להורים את האפשרות לבדר את ילדיהם תוך שמירה על מרחק חברתי. מספר שמות לטירות מתנפחות כוללות מבני משחק מתנפחים, בתים מקפיצים, טירות קופצניות וטירות מקפצות.

טירת הקופצנים הגדולה ביותר בעולם

היא הטירה המקפיצה הגדולה ביותר באמריקה וכוללת מספר אזורים כגון קופסאות כדורים, מגלשות, יער מתנפח, מגרשי כדורסל ותא די ג'יי. טירת מתנפחים משלבת רהיטים ואופנים.

 

דילוג לתוכן